Zpět na seznam příspěvků

Tak tenhle týden jsme byli v nemocnici v rámci interní propedeutiky poprvé jako medici/doktoři v bílých pláštích a stetoskopem kolem krku. Ne že bychom ho potřebovali.

Šatnu máme dole v suterénu a smrdí to tam jak by tam někde za skříňkama plesnivěly mokré ručníky. A skříňky jsou takové ty kovové, ošolíchané a je na nich plno oduševnělých nápisů a čmáranců. „Příště si vyber prázdnou skříňku – zamkl si mi věci, DEBILE!“ A pod tím byla nakreslená p**a. Tak nevim, kdo je na tom hůř. Jestli ten s lehkou mentální retardací nebo ten co si plete debila s „vulvou“.

Tak mě napadá, že nám předělali ve staré budově záchody (v Olomouci se postavila fungl nová budova + se rekonstruovala ta starší). Tím se navždy ztratila prostřední kabinka na pánském záchodě, kde si člověk ulevil fyzicky i duševně, když tak četl nápisy mezi kachličkama.

„Sraním ke svobodě!“ → „No ty si p**a…“ → „A ty ruský tank!“ No i medici mají celkem často mentální průjem :-)

A taky máme za sebou první test! Psali jsme ho v sociálním lékařství. Byly tam otázky na formu a obsah eseje typu: Jaké odsazení od levého kraje má první řádek? Děláme mezi odstavci mezeru? Pak jsme měli vybrat, které citace byly napsané správně a které špatně nebo že se esej skládá z úvodu, jádra a závěru.

Ne že bych se učil.

ALE

Myslím, že máme důležitější věci na práci.

Třeba si psát vzkazy na nových záchodech.